Закарпатська територіальна організація

24 лютого ц. р. відбулася 14-та сесія сьомого скликання Підвиноградівської сільської ради. На порядку денному було 9 питань. Однак, найгарячіше обговорення, як і очікувалось, викликало питання 8.2.

Саме воно стосувалось скандальної ситуації із виділенням земельних ділянок під новобудови у сільському мікрорайоні “Севлюш”.

Рішення про виділення землі було прийнято майже 2 роки тому ще попереднім складом сільської ради. Однак, серед сільських депутатів були і ті, які не погоджувалися із виділенням земель у приватну власність. Тому, через цей спротив – питання не могло так довго вирішитися.

Вчора на запрошення Підвиноградівської сільської ради сесію відвідав обласний депутат від Партії “СОЛІДАРНІСТЬ” Роман Фурман. От як він прокоментував вчорашнє засідання:

“Депутати після розгляду депутатських запитів відразу перейшли до п.8.2 порядку денного. Земельні питання села були “паралізовані” протягом двох останніх років. Інтрига та гарячі перепалки, конструктивні виступи та пропозиції депутатів нарешті принесли результат. Так, в підсумку голосування, хоч і з третього заходу, депутати з перевагою в один голос затвердили проекти землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність. Тож невдовзі новий мікрорайон села “Севлюш” почне заростати будинками”.

З третьої спроби депутати Підвиноградівської сільської ради таки затвердили технічну документацію для 63-х новобудов у мікрорайоні «Севлюш».

Також з сільським головою було обговорено питання покращення естетичного вигляду села. Депутатом Романом Фурманом було запропоновано розмістити назви вулиць не на будівлях, а на стовпчиках, що було б значно зручніше для тих, хто не орієнтується в Підвиноградові або просто тут проїздом.

На думку депутата, такі таблички мають бути коротшими  і варто додати біле обрамлення.

Наразі, для виготовлення таких табличок потрібні меценати. А от місцевий коваль Олег Алексик, який є і сільським депутатом, зголосився виготовити металічні стовпчики для цих вказівників.

Виноградівська районна організація партії „БПП „Солідарність„v1 v2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України