Закарпатська територіальна організація

Сьогодні Верховна Рада України підтримала приєднання до Протоколу про сталий туризм до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат. Про це написав народний депутат України Валерій Пацкан на своїй сторінці у фейсбуці.

Приєднання до Протоколу означає, що в Україні діятиме Карпатська конвенція.  Очікується активізація транскордонної співпраці між учасниками конвенції, спрямованої на подальший розвиток сфери туризму в Карпатському регіоні. Наразі це дуже актуально для Закарпаття.ери туризму в Карпатському регіоні.

Він підштовхне вихід українських агентств на міжнародний туристичний ринок, створить всі умови для подальшого розвитку сільського та еко- туризму в Карпатах. Законопроект визначить спільні інтереси в Карпатському регіоні щодо розвитку туризму та реалізації міжнародних програм, сприятиме залученню іноземних інвестицій. Розвиток туризму відповідно збільшить надходженням у місцеві бюджети. Валерій Пацкан, народний депутат, пише: “Можливо, прийняття цього законопроекту не дуже помітять в ЗМІ, але, вважаю, що він дасть потужний імпульс закарпатському туризму”.

Закарпатська обласна організація партії „БПП „Солідарність„

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України