Закарпатська територіальна організація

Делегація Рахівського району, очолена заступником голови Рахівської районної ради Копичем Іваном, та разом із активістами Партії, партійцями, депутатом «БПП «Солідарність» Делятинчуком Андрієм Івановичем відвідали мітинг-реквієм з нагоди 79-ї річниці з дня загибелі воїнів Карпатської Січі та 18-річчя з дня їхнього перепоховання на Яблуницькому перевалі.

 

Мітинг розпочався із панахиди, яку відслужили представники духовенства українських церков. Духовні отці відправили заупокійну службу за убієнними та помолилися за мир і спокій у державі. Присутні також вшанували хвилиною мовчання пам’ять Небесної  сотні та українських військових, що віддали свої життя за рідну землю на сході України.

 

Після панахиди відбулось урочисте покладання квітів та виступи представників місцевої громади, державної влади, активістів партії та партійців, зокрема, і Делятинчука А.І., а також вояків УПА.

 

У виступах було зазначено, що у 1939 році на землях Закарпаття з ініціативи Августина Волошина було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, за яку боролись цілі покоління українців. І в ці дні, перегортаючи сторінку історії, всі згадують і моляться за хлопців, які в дану хвилину оберігають рідну державу.

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”FB_IMG_1529532382005 FB_IMG_1529532205835

 

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України