Закарпатська територіальна організація

Цими вихідними у місті Виноградів відбувалася вистава “Американського цирку”. Депутат Закарпатської обласної ради від партії “БПП “Солідарність” Роман Фурман запросив дітей з сіл Тросник, Підвиноградів і Матієво (які є його виборчим округом) та забезчив їм приїзд та від’їзд в місто. Про це депутат розповів на своїй сторінці в Facebook:

“Завжди був переконаний у тому, що робити подарунки так само приємно, як їх отримувати, а інколи – навіть приємніше. І цей випадок – тому підтвердження.

Виноградівці знають, що цими днями у місті презентує свої вистави “Американський цирк”. Ну, і звісно приїзд такого роду гастролерів – завжди велика радість для дітей!

Тому, як і минулого року, я запросив на шоу дітвору із сіл Тросник, Підвиноградів і Матієво (які є моїм виборчим округом) та забезчив їм приїзд та від’їзд. Адже з району на зазначений час вистави непросто дістатися, та й у батьків можуть бути свої справи.

А мені хотілося, щоб діти на декілька годин стали натхненними та беззаперечно щасливими. Хотілось, щоб вони поринули у світ фантазій та магічності!

Загалом 100 дітей відвідали циркове шоу! І я щасливий від того, що бачив їхні радісні очі та чув хороші відгуки про поїздку.”

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”F1 F3 F2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України