Закарпатська територіальна організація

Депутат Закарпатської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Роман Фурман минулого року написав звернення до правління  Закарпатської Реформатської Церкви щодо домопоги в оновленні шкільного приладдя в школах Виноградівщини. 9 березня у вигляді гуманітарної допомоги гості із Голандії виділили Підвиноградівській школі комплект парт і стільчиків, а Тросницька школа отримла 7 комплектів шаф та лавочок.

Про це депутат повідомий на своїй сторінці в Facebook:

«Шкільним обновкам може радіти Тросницька та Підвиноградівська школи! Сьогодні цим освітнім закладам передали гуманітарну допомогу з Голандії!

Не раз наголошував на тому, що дуже хочеться покращити умови навчання для дітей нашого району. Не секрет, що особливо важко живеться сільським навчальним установам. Не приховати і те, що бюджетних коштів бракне на необхідне, а оновлення шкільного приладдя у цей перелік надважливого аж ніяк не входить.

Тому без перебільшень можу сказати, що намагаюся звертатись всюди де тільки можу, для того, аби допомогти покращити умови школярів.

Ще минулого року я писав звернення до Правління Закарпатської Рефоматської Церкви і сьогодні у вигляді гуманітарної допомоги гості із Голандії виділили Підвиноградівській школі комплект парт і стільчиків, а Тросницька школа отримла 7 комплектів шаф та лавочок.

Коли і кому виділяти поміч вирішують благодійники, я лише пишу листи із проханнями, в яких зазначаю, де і в якій школі чого бракує.

Отож, щиро вдячний за надану нам поміч! Дякую за відгук на мої звернення! А школи вітаю із новими приємними поповненнями!»

Закарпатська обласна організація партії «БПП «Солідарність»F3 F2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України