Закарпатська територіальна організація

Мешканці села Підвиноградово звернулися до депутата закарпатської обласної ради від партії “БПП “Солідарність” Романа Фурмана з проханням допмогти у вирішенні проблеми з вулицею Шевченка, яка після проведених робіт із заміни газової труби перетворилася на суцільне болото. Роман Фурман підготував депутатське звернення до Виноградівського відділення ПАТ «Закарпатгазу», де описав ситуацію і просив про відновлення попереднього вигляду цієї вулиці. “У відповіді від «Закарпатгазу» йшлося про те, що підприємство здійснює комплекс заходів із приведення цього відрізку дороги до попереднього ладу.

Роботи вже провели, і сьогодні я поїхав у Підвиноградів, щоб подивитися, в якому стані перебуває зараз вулиця Шевченка.

Звісно, не зовсім те, що хотілося б побачити, але принаймні краще, ніж було.

Варто окремо зазначити, що у вирішенні цього питання допомогли сільський голова Юрій Зихор ( який залучив до роботи грейдер і прочистив канаву, для того аби вода не застоювалася), а також сільський депутат Сергій Ковач, який вклав чималі власні кошти. Чоловіки наголосили на тому, що цей відрізок дороги і надалі приводитимуть до ладу.

А на фотографіях можете побачити, якою вулиця була після робіт із заміни газової труби і якою вона є тепер.” – зазначив депутат.

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”

F1 F2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України