Закарпатська територіальна організація

В громадську приймальну ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» звернулася директор Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів з проханням посприяти у придбанні м’ячів для учнів загальноосвітньої школи. Звернула увагу на те, що в школі навчається близько 350 учнів, які прагнуть займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. Крім того, повідомила, що спортзал школи знаходиться в хорошому стані, в ньому зроблений капітальний ремонт і є всі умови для проведення уроків фізичного виховання. Але в школі дуже мало необхідного спортивного інвентаря для забезпечення всіх цих потреб.

Депутат Поправка В.П. озвучив дане звернення на засіданні фракції «Солідарність», після обговорення було прийнято рішення закупити м’ячі для школи своїми силами.

В результаті закуплено 20 м’ячів (10 волейбольних та 10 футбольних) для учнів Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

«Основним завданням фізичного виховання є підготовка всебічно розвинутих, активних та здорових членів суспільства, які органічно поєднують в собі гуманістичні і загальнолюдські позитивні риси особистості, гармонію фізичного та психічного розвитку» – вважає депутат районної ради Поправка В.П.

Крім того, депутати беруть участь в організації та будівництві основи спортивного майданчика під штучне покриття на території Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України