Закарпатська територіальна організація

24 листопада, в м. Перечин вшанували пам’ять жертв трагедії Українського народу.
На площі Народній біля Хреста керівництво міста та району, депутати, в тому числі від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», громадськість, духовенство спільно провели екуменічну панахиду і згадали світлу пам’ять жертв Голодоморів. Опісля – долучились до  всеукраїнської акції, запаливши свічки пам’яті.

Це найтрагічніша сторінка в історії України та одна з найбільш великих катастроф за все існування людства. В цей день Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв голодоморів і низько вклоняється проявленій стійкості та мужності нашого народу.

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”p1

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України