Закарпатська територіальна організація

з 10 грудня цього року заплановано відмінити два поїзди сполученням “Ужгород-Київ”. Враховуючи той факт, що ці поїзди прибувають до столиці вранці, що є дуже зручним для мешканців Закарпатської області, це рішення викликало здивування та тривогу серед закарпатців. Народний депутат України від партії “БПП “Солідарність” Валерій Пацкан надіслав запит до мінсітра інфраструктури Володимира Омеляна з метою врегулювання цього питання. Про це нардеп написав на своїй сторінці в Facebook:

“Рішення «Укрзалізниці» відмінити два поїзди, які курсують за маршрутом Ужгород-Київ, відверто здивувало своєю нелогічністю і стривожило мешканців Закарпаття. Справа в тому, що навіть наявних на сьогодні поїздів недостатньо, щоб задовольнити попит на залізничні перевезення із Закарпаття до столиці і назад, тому часто придбання квитків перетворюється для людей на лотерею. Логічно було б очікувати додаткового рейсу, або ж, принаймні, додаткових вагонів. Натомість «Укрзалізниця» вирішила зменшити кількість поїздів.
До мене, як народного депутата України, вже звернулися закарпатці з проханням якось вплинути на таке рішення. Тому надіслав запит до Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. Вважаю, Міністерство повинне вивчити це питання і вжити заходів у зв’язку з непродуманим рішенням «Укрзалізниці». Обіцяю стежити за цим питанням та інформувати вас про ситуацію.”

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України