Закарпатська територіальна організація

Близько місяця назад на сесію ужгородської міської ради було винесене питання про виділення земельної ділянки у внутрішньому дворі будинку по вул.Богомольця-Достоєвського-Міцкевича учаснику АТО. Тоді питання не розглядалось через порушення процедури, але на минулу сесію воно було винесене знову і проголосоване дупутатами міськради.

Депутат фракції партії “БПП “Солідарність” Андрій Риба звернувся до міського голови Ужгорода – Богдана Андріїва з проханням ветувати дане рішення, оскільки ділянка, яку виділили учаснику АТО, знаходиться безпосередньо на зеленій зоні внутрішнього двору будинку, і на її місці зацікавлені особи в тому числі і з міської ради планували побудувати новий багатоповерховий будинок.

В результаті обговорень міський голова наклав вето на рішення міськради. На сесії ужгородської міської ради 16 листопада депутати не змогли подолати це вето. Вказана земельна ділянка залишилася за громадою. Зараз на цій ділянці завдяки Андрію Рибі облаштовано дитячий спортивний майданчик для мешканців навколишніх будинків.

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України