Закарпатська територіальна організація

Сьогодні на сесії Ужгородської міської ради депутати розглядали скандальне рішення № 847 “Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування”.  Мова йде про ділянку на території парку перемоги (“Кірпічка”), на якій було заплановано звести хоспіс, побудова якого спричинила чималі дискусії в місті. Священики-францисканці запропонували збудувати біля своєї церкви хоспіс. На це міська рада ще у в 2014-му році виділила гектар землі. Однак громадські активісти виступили проти будівництва закладу паліативної допомоги, мовляв, він не потрібний в парковій зоні та ще й біля шкіл.
               Фракція партії “БПП “Солідарність” в ужгородській міській раді підтримала рішення “Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування” тому-що вважає що «Кірпічка» повинна залишитися вільною від будівництва багатоповерхівок і перетворена на повноцінну зону відпочинку для ужгородців та гостей нашого міста.
Прес-служба Закарпатської обласної організації партії БПП “Солідарність”.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України