Закарпатська територіальна організація

20 жовтня на Виноградівщині у Підвиноградові почалося укладання асфальту на вулиці Миру. Півтора мільйона гривень на ремонт цієї вулиці було виділено з обласного бюджету Закарпаття за клопотанням депутата закарпатської обласної ради від партії “БПП “Солідарність” Романа Фурмана. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив сам депутат:

“Доброго дня! Маю чудову новину! Нарешті це сталося: вчора ввечері розпочалось укладання асфальту на вулиці Миру у Підвиноградові.

Цього року із обласного бюджету вдалося виділити на ремонт цієї ділянки майже півтора мільйона гривень. І це велика подія для села, адже вулиця Миру є чи не найважливішою у населеному пункті. Вздовж неї розміщені основні інфраструктурні об’єкти, а також ця дорога веде до інших сіл Виноградівського району.

Готувалися до асфальтування дороги завчасно і ретельно: очистили кювети і розчистили узбіччя.

Проектом, який розроблявся щодо ремонту вулиці, передбачено острівок безпеки (який ще повністю не готовий, але на фото вже його можна побачити), а також пішохідний перехід і лежачі поліцейські біля школи.

Саме на відсутність захисних бар’єрів біля освітнього закладу нарікали місцеві мешканці під час нашої останньої робочої зустрічі у селі. Підвиноградівці, ваші зауваження були взяті до уваги.

Отож, сподіваємося на недощову погоду і чекаємо на оновлений вигляд вулиці!”

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”f1 f2 f3 f4

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України