Закарпатська територіальна організація

На день вчителя депутат Закарпатської обласної ради від партії “БПП “Солідарність” Роман Фурман відвідав Підвиноградівську школу. Депутат привітав освітян зі святом а також оглянув нові вікна в школі на які за його клопотанням було виділено кошти з обласного бюджету. Про це Роман Фурман написав на своїй сторінці в Facebook:

“У першу неділю жовтня в Україні святкують день Вчителя, та за традицією педагогів вітають у п’ятницю напередодні.

Зокрема, сьогодні у Підвиноградівській школі святковий концерт лунав вже зранку, а при вході в освітній заклад я помітив маленьких школяриків, які, зібравшись у купку, чекали свого класного керівника. Дочекавшись – почали хором кричати «З Днем Учителя вітаємо!». От і я долучаюся до цих привітань і вітаю усіх педагогів із професійним святом. Сил вам, міцного здоров’я і чемних вихованців!

А Підвиноградівську школу відвідав я сьогодні не просто так. Звісно, окрім приємної місії – вручити грамоти, ще й мав приємність оглянути нові вікна та парти у класах. Адже за моїм клопотанням з обласного бюджету було виділено 230 тисяч на заміну вікон, і тепер школі встановлені 24 нові вікна. Також три класи красуються новими комплектами парт.

Зрозуміло, що для такої великої школи така допомога є невеликою, але радію, що хоча б так наразі змогли покращити умови навчання дітей.

Окрім цих приємних новинок я звернув увагу і на неприємні речі, які дуже б хотілося виправити. Це:
– дошки (термін придатності яких 15 років!) вже сто разів пережили себе, вчителі самостійно, як можуть приводять їх до ладу ;
– актовий зал, який є великим і містким, але виконує функцію комори, де зберігаються речі, адже там капітального ремонту потребує стеля. А роль місця проведення урочистих заходів наразі виконує звичайний клас.

Наприкінці концерту мав за радість вручити подяку колективу Підвиноградівської школи за активність і сумлінну працю, адже серед усіх районних сільських шкіл вона у рейтингу займає 4-те місце. А це дуже хороший показник.
А грамотами обласної ради за відданість своїй роботі були нагороджені Юрій Іванович Олас і Юрій Іванович Білак.

Ще раз вітаю усіх педагогів. Будьте щасливими!”

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”F1 F2 F3

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України