Закарпатська територіальна організація

27 липня відбулась сесія Закарпатської обласної ради в ході якої за клопотанням депутата від партії “БПП “Солідарність” Романа Фурмана було виділено 700 тисяч гривень на ремонт вул.Миру в селі Підвиноградово та 500 тисяч гривень на ремонт вулиці Севлюської в селі Дротинці. Про це повідомив Роман Фурман на своїй сторінці в Facebook:

“Сьогодні відбулася чергова сесія обласної ради і ось які новини: радий повідомити, що за моїм клопотанням Підвиноградів отримав ще близько 700 тисяч гривень.

Це вже другий матеріальний транш, який буде спрямовано на ремонт вулиці Миру у цьому селі. Хочу нагадати, що раніше на цю ділянку дороги з обласного бюджету було виділено 715 тис. грн., тож загалом село отримало в цілому 1 млн. 415 тис. грн.

Підвиноградівці, як вам новина?

Маю приємність сповістити добру інформацію і для села Дротинці (яке також входить до мого виборчого округу): воно отримає 500 тисяч гривень з обласного бюджету на ремонт вулиці Севлюської.

Минулого року з обласного бюджету на цю вулицю вже було виділено 1 млн. 482 тис. грн., а також за клопотанням депутата Василя Тесличка з районного бюджету виділили близько 250 тисяч.

500 тисяч гривень, які, рішенням обласної ради, село отримало сьогодні, дадуть можливість продовжити капітальний ремонт Севлюської у Дротинцях.

За останні декілька місяців активізувалося невдоволення краян роботою та якістю послуг, які надає “Укрзалізниця”. Я чув велику кількість нарікань закарпатців щодо питання квитків. Людям важко придбати проїзні документи до Одеси чи Києва, навіть за спроби зробити це завчасно! Особливо ускладнюється ситуація влітку.

Мова взагалі не йде вже про щастя забронювати собі нижні місця (що є необхідністю для людей похилого віку та для батьків із дітьми). Велика складність і для пасажирів, яким необхідно їхати у відрядження. На всіх бажаючих не вистачає місць…

Оскільки, залізничний транспорт має шалений попит на Закарпатті, то питання залізничних квитків, тобто, частої їх відсутності – має вирішуватися негайно.

Саме ці тези я сьогодні озвучив на засіданні обласної ради і депутати підтримали моє звернення до “Укрзалізниці” щодо покращення рівня обслуговування та перегляду організації перевезень.

Також сьогодні під час сесії депутати схвалили рішення про призначення на посаду директора міжнародного аеропорту «Ужгород» Євгенія Гапоненка строком на 1 рік.”

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”ff1 ff2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України