Закарпатська територіальна організація

Депутат Закарпатської обласної ради від партії “БПП “Солідарність” Роман Фурман відвідав одну зі шкіл у Виноградіському районі. За словами депутата у школи є чимало проблем які потребують вирішення але основною проблемою є облаштування в приміщенні школи внутрішніх туалетів. Про свій візит до школи Роман Фурман розповів на своїй сторінці в Facebook:

 

“Вчора з робочим візитом відвідав Фанчиківську школу.

Звісно, в освітньої установи є багато потреб і проблем, які потрібно буде вирішувати. Однак, особисто для мене, найбільш нагальним питанням, яке потребує вирішення, є облаштування внутрішніх туалетів у шкільному приміщенні.

Ну, не повинні діти ходити у вбиральню на вулиці! Особливо, коли приходять зимові морози… Тим паче, коли руки вимити нема де…

Я вже подавав відповідні запити стосовно цього питання до управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА і нарешті його вирішення зрушилось з мертвої точки.

Вчора разом з головою райдержадміністрації Михайлом Русанюком та в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Віктором Жупанинином ми оглянули освітній заклад.

Як виявилось, відповідні приміщення для облаштування туалетів є і на першому і на другому поверхах, а для того, щоб зробити там вбиральні потрібно лише провести ремонтні роботи та встановити сантехніку.

У ході розмов та обговорення керівництво району зазначило, що до кінця серпня цей ремонт буде завершено.

Тож щиро сподіваємося, що вже з нового навчального року фанчиківські школярі матимуть комфортніші санітарні умови.”

Закарпатська обласна ороганізація партії “БПП “Солідарність”

f1 f2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України