Закарпатська територіальна організація

22 червня депутат Закарпатської обласної ради від партії “БПП “Солідарність” Роман Фурман долучився до організації поїздки дітей з сіл Виноградівщини в цирк.

Ось як цю подію коментує сам депутат на своїй сторінці в Facebook:

“Всім відомо, що наше місто маленьке і дозвілля виноградівських малюків не таке вже й різнобарвне. Тому, кожен приїзд цирку – свято. Але, якщо міська малеча ще має змогу кудись вийти і щось подивитися і дістатися стадіону можливість є, то для сільських дітлахів – усе складніше.

Щоб приїхати в цирк із села доведеться окрім матеріальних видатків ще й багато часу витратити. І я захотів зробити приємність цим малюкам і урізноманітнити їх вечір наповнивши його новими враженнями.

Отже, не без допомоги добрих людей сьогодні вдалось зібрати групу дітей із Фанчикова і Дротинців, які безкоштовно відвідали яскраве шоу. Організував також їх доїзд із сіл до стадіону у Виноградові та назад.

81 дитина сьогодні буде мати, що розповісти за вечерею своїм батькам:)

Ще хочу подякувати, фанчиківському отцю Михайлу, який погодився мені допомогти і доніс до людей про цю можливість для дітей.

Дуже дякую вам, Отче! Дуже дякую вам дітки, що приїхали, а також вдячний тим, хто їх супроводжував.”

Закарпатська обласна оргшанізація партії “БПП “Солідарність”c1 c2 c3 c4 c5

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України