Закарпатська територіальна організація

16 червня з нагоди відзначення Дня медичного працівника відбулися урочисті збори, участь у яких, також, взяли і депутати від фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» у Перечинській районній раді Віктор Олефір та Михайло Петрішко.

Зокрема, з вітальними словами до присутніх звернувся Віктор Олефір, який водночас є головою райдержадміністрації, де побажав усій медичній спільноті району міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів та людської поваги, а також подякував тим працівникам галузі, які не побоялись виконати свій професійний і громадянський обов’язок, перебуваючи в зоні проведення АТО. Для влади району охорона здоров’я населення є одним із пріоритетних напрямків діяльності.

Хвилиною мовчання вшанували пам`ять померлих медиків , фотографії яких переглянули на відеоролику.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність і милосердя, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів Перечинщини та з нагоди професійного свята кращих медичних працівників району було нагороджено Почесними грамотами, Подяками райдержадміністрації, обласної  та районної рад,  Перечинської об’єднаної територіальної громади.

Після офіційної частини на медиків чекав  концерт, який підготували мистецькі колективи міста і району.

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України