Закарпатська територіальна організація

26 травня в школах Берегівського району відбулося свято останнього дзвоника. На запрошення директора Квасівської загальноосвітньої школи Турані Ольги Григоріївни, захід відвідала депутат Берегівської районної ради від ПАРТІЇ БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» – Фурман Ленка Павлівна. Вітаючи учнів депутат районної ради, у своєму виступі акцентувала на тому, що завершення навчального року для кожного учня – це чергова сходинка до вершини знань, лише для випускників починається новий важливий етап у житті. Ленка Павлівна побажала школярам здоров’я, мужності та терпіння, випускникам успішно скласти іспити, продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для цього, за підтримки депутата, для школи буде виділений автобус та пальне для нього, для організації шкільної екскурсії.
На завершення свята традиційно для всіх пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення навчального року і початок довгоочікуваних літніх канікул.

Закарпатська обласна організація партії “БПП “Солідарність”b1 b2 b3 b4

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України